SIL VEN Black Arabians

Oferta Stanówki

Borsalino Bey

Black, 2001
Ród męski:
Linia żeńska:

Data ur.:
Maść:
Cena:
Saklawi I 1886, hod. Anazeh Ruala (B)
Basilisk or.ar. 1876, hod. Deyr, imp. 1878 Crabbet Park (GB)

2001
black, SCID i CA czysty
do uzgodnienia
Borsalino Bey
Borsalino K
Encore Ali Ali Jamaal
My Mavica
Keepsake V Huckleberry Bey
Khemadera
Beau's Dancer
NV Beau Bey Bey Shah
Bint Miss Fire
My Raven Aladdinns Goals
Bey Shameh

W 2013 roku nasienie ogiera Borsalino Bey będzie niedostępny dla klaczy z poza stadniny

Borsalino Bey

(Borsalino K x Beau`s Dancer / NV Beau Bey)

Ojciec Borsalino Beya – Borsalino K wywodzi się od klaczy Keepsake V, córki wspaniałego ogiera Huckleberry Bey, który posiada takie tytuły jak :

*1984 U.S. National Reserve Champion English Pleasure

*1981 U.S. National Top Ten Stallion

*1979 U.S. National Reserve Champion Futurity Stallion

*1979 Cal Bred Champion Futurity Stallion

Borsalino K (Encore Ali – Keepsake V po Huckleberry Bey), ur. w Brazyli reprezentuje linie Saklavi I, jest wnukiem  wybitnego reproduktora, który dał ponad 400 źrebiąt : Ali Jamaal. Ali Jamaal wyhodowany przez rodzinę Bergen w USA i został exportowany do Haras Meia Lua  przez Lenita Peroy (Brazylia), wrócił do US w 1986 roku. Był pierwszym w historii ogierem, który zdobył tytuł  Czempiona ogierów  młodszych (1989) i ogierów starszych US (1990 oraz w 1989 został  „tylko” Rezerwowym), został również czempionem w Scottsdale i  Narodowym w Kanadzie (1989).  Ojciec Ali Jamaala – Ruminaja Ali (czysto egipski ogier, był Czempionem Ogierów  Młodszych US i Rezerwowym Czempionem Ogierów Starszych) wywodzi się z legendarnej  linii Nazeera i Morafica. Ojciec Ruminaja Ali  – Shaikh Al Badi – był Rezerwowym Czempionem Ogierów Młodszych US.

Matka Borsalino Bey  – Beau’s Dancer to spektakularnie ruszająca się kara klacz (homozygotyczna), córka NV Beau Beya (Bey Shah x Bint Miss Fire), eksportowana do Anglii , matka utytułowanej klaczy Trev’s Jewell!  Od klaczy My Raven, która dała parę Czempionów USA i Europy wiele jej źrebaków zostało eksportowane do Europy!

 

Nie dziwi więc fakt, że Borsalino Bey jest fantastycznie ruszającym się ogierem o wyrafinowanym typie, dużym oku, egzotycznej głowie, długiej szyi, nogach i poprawnej budowie.

Borsalino Bey wszystkie te atuty przekazuje swojemu potomstwu!

W 2012 spodziewamy się dwóch źrebaków po tym ogierze od klaczy Epiranda i The Silhouette S!

Dostępne wyłącznie mrożone nasienie!!!

 


futbalove dresy Fussball hallenschuhe voetbalschoenen sale Billige fodboldtrøjer tilbud Billiga Fotbollströjor Barn Imitazioni orologi italia